Agnieszka Gurba

SMOCKING

 

Szkolenie przeznaczone dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny.

 Podczas warsztatów kursanci nauczą się kluczowych technik smocking’u tkanin i odszyją własne sample materiałów metodą:

 

• lozenge, arrow, basket,diamond ,octagon, waves, stars, cobblestones, leaves, hearts, bows, bricks

 

Smocking jest bardzo rozbudowaną techniką, która pozostawia projektantowi duże pole do eksperymentowania z tkaniną. Za pomocą licznych, ręcznych przeszyć materiału i plisowania tworzy się niesamowite, strukturalne tkaniny.  Spektakularne efekty użycia tego sposobu manipulacji tkaniny można podziwiać w kolekcjach Miu Miu, Chanel, Alexander McQueen,  czy Noir Kei Ninomiya.

 

  • Warsztaty stanowią doskonały punkt wyjścia zarówno do samodzielnych eksperymentów jak i do kontynuacji nauki na dalszych  szkoleniach tworzenia i manipulacji tkanin
  • Wszystkie materiały są w cenie warsztatu
  • Każdy uczestnik otrzyma po ukończeniu certyfikat
  • Zapisy jak w przypadku innych kursów

 

Warsztaty poprowadzi Dominika Syczyńska - projektantka odzieży, tkanin i biżuterii, która od lat specjalizuje się w projektowaniu przestrzennych, strukturalnych i misternie wykonanych form, wykorzystując do tego również autorskie techniki projektowania. Dominika jest absolwentką licznych kursów, m.in. na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Dominiki:

 

www.dominikasyczynska.com

Termin warsztatu: 24.08 2017 (czwartek)

godz.11.00 - 16.00 

cena 280 zł ( dla osób które uczestniczyły w innych naszych kursach zniżka 5 %)

 

Zajęcia odbędą się w Warszawie 

ul. Nowy Świat 54/56 lokal 12

Copyright Agnieszka Gurba | Created with WebWave