Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

00 - 676 Warszawa

ul. Marszałkowska 55/73  lok.  64  p. V

(Plac Konstytucji) 

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

_______________________

ADRES

Oferujemy profesjonalne kursy konstrukcji i modelowania odzieży, kursy kroju i szycia, warsztaty tematyczne, kursy dla osób ze skierowaniem z Urzędu Pracy.

Prowadzimy praktyki nauki zawodu dla uczniów. Kursy odbywają się w grupach i indywidualnie z programu lub z zagadnień wybranych przez kursanta.

       O FIRMIE

08 - 110 Siedlce

Ul. Wojskowa 18   p. II

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

MENU

KONTAKT

Umiem Szyć Pracownia Krawiecka  Agnieszka Gurba

ul. Wojskowa 18         08 – 110 Siedlce

NIP 821 170 92 54      REGON 712386184

Nr rachunku 52 9224 0007 0006 9166 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Kałuszynie.

Zuzanna Andrysewicz to mieszkająca w Warszawie artystka młodego pokolenia, absolwentka kierunku Textile Design (artystyczne projektowanie tkanin ze specjalizacja sitodruku) na Londyńskim Central Saint Martins University of The Arts London. Jej twórczość wyróżniają przede wszystkim unikalne sitodruki oraz pełne surrealistycznych elementów portrety.

Tworząc swoje prace korzysta z mieszanki różnych tkanin, barwników, foli oraz brokatu.

Jednym z ważniejszych dokonań Zuzanny, jest uczestnictwo w zbiorowej wystawie „Design and Make” w Lethaby Gallery of London oraz współpraca ze słynnym magazynem o modzie „L’uomo Vogue”.

Zuzanna Andrysewicz

Krawiectwo to jest Pasja od ponad 13 lat. Prowadzi swoje Atelier, gdzie tworzy odzież szytą na indywidualne zamówienie między innymi wspaniałe suknie wieczorowe na miarę z czerwonego dywanu. Lubi dzielić się wieloletnią wiedzą oraz przebywać z pozytywnymi ludzi.

W naszej pracowni prowadzi kursy szycia na różnych poziomach zaawansowania.  

Tatiana Borys

Anna Rasiewicz

Była kilka lat wykładowcą marketingu mody Artystycznej Szkoły Szycia i Mody w Krakowie, doradca ds. budowania strategii biznesu dla młodych marek odzieżowych, asystent pokazów Paris Fashion Week, studiowała oraz pracowała w Mediolanie w zakresie biznesie mody jako asystent ds. PR dla fashion start-up tj, potem w dziale marketingu marek premium luxury tj. Just Cavalli, Gucci, D&G. W Polsce pracowała dla Wittchen, RabbitRabbit.

Ania od 5 lat pracuję w marketingu i tak mówi o swoim doświadczeniu z projektami marketingowymi. "Ważnym aspektem moich działań był udział w projektach międzynarodowych, poznawałam ciekawostki znanych firm oraz współpracowałam z ich przedstawicielami tj. KLM Airlines w Amsterdamie, Miele we Włoszech".

 

Pracownia krawiecka „Umiem Szyć”, to miejsce, gdzie wprowadzamy w świat mody od podszewki do gotowego projektu.

Współpracujemy z Cechem Rzemiosł Różnych w Siedlcach oraz z Mazowiecką Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie.

Zapraszamy uczniów na praktyki nauki zawodu - krawiec.

Organizujemy szkolenia dla osób bezrobotnych ze skierowaniem z Urzędu Pracy i innych instytucji publicznych i prywatnych.

Prowadzimy kursy kroju i szycia, konstrukcji i modelowania odzieży damskiej, konstrukcji bielizny.

Autorski program kursów i przygotowane materiały tematyczne zajęć są opracowane przez Agnieszkę Gurba

na podstawie fragmentów z literatury specjalistycznej oraz doświadczenia w pracy zawodowej.

Materiały są objęte prawami autorskimi. Wszelkie prawa są zastrzeżone i dalsze rozpowszechnianie materiałów  jest zabronione.

Także organizujemy coraz to nowe warsztaty między innymi: wiązanie makramy, robótki na drutach i na szydełku 

Współpracujemy również z wybitnymi specjalistami z branży mody i projektantami. 

Zapraszamy wszystkie osoby, które stawiają pierwsze kroki w krawiectwie i chcą nauczyć się podstaw kroju, szycia,

wykreślania form odzieżowych, stopniowania lub doszkolić i poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności. 

Projektantów i pasjonatów, którzy są zainteresowani stworzeniem własnej marki.

Stawiamy na profesjonalizm i dokładność, uczymy realizować projekt od początku do końca.

U nas poznasz techniki oraz ciekawostki zgodnie ze sztuką krawiecką.

Kursy prowadzone są: w grupach od 4 do 6 osób.

Prowadzimy także zajęcia indywidualne z tematów wybranych przez Państwa. 

 

Dokumenty potwierdzające naszą działalność: (kliknij i zobacz)

 

 

 

 

 

 

Dokumenty jakie otrzymują uczestnicy kursów: (kliknij i zobacz)

Zaświadczenie

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych 

Wpis CEIDG

Certyfikat

Edyta Filipowicz 

Swoją wiedzę zdobywała na Accademia Internazionale di Moda e Costume KOEFA w Rzymie. Z wykształcenia projektant mody i konstruktor haute couture z zamiłowania ilustratorka. 

Pracowała między innymi jako rysownik w Domy Mody Valentino w dziale kreatywnym "Tissu Valentino" odpowiedzialnym za linię autorskich tkanin Valentino, a także w Domu Mody "Fauso Sarli". 

Współpracowała z teatrem w Rzymie dla którego tworzyła kostiumy oraz scenografię. Od wielu lat dzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami ze studentami w Polsce jak i za granicą. 

Po studiach została wybrana asystentką Dyrektora Accademi Koefia, prof. Giovanni di Pasquale pod okiem którego, uczyła się współpracy ze studentami jako wykładowca rysunku żurnalowego. 

Wykładała na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie, a od 2013 również w MSKPU w Warszawie. 

Obecnie jako freelancer współpracuje z polskimi markami modowymi min. SIMPLE, LAURELLE i Mariuszem Przybylskim czy MOYA.FASHION.

 

 

 

Daria Grygo

Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się już w dzieciństwie, wówczas wiekowa Ciotka z Podlasia zajmowała się mną w wakacje. Na wsi zawsze było mnóstwo pracy, więc kiedy dorośli zajmowali się ważnymi zadaniami, ja hasałam po łąkach, polach i lasach, ale zdażały się momenty, że wszystko było zrobione, a Ciotka siadała z obrusem i haftowała. Wpatrywałam się i nie mogłam nadziwić jakie cuda powstają na czystym płótnie za sprawą igły i nitki. Ciocia poszperała w skrzyni i znalazła również dla mnie kawałek płótna, na którym odbiła wzór i już mogłam haftować razem z nią. Ta magia tworzenia rozpaliła we mnie żądzę. Starsze kobiety - ciotka i babcia podsycały moją ciekawość i dały mi poznać tajniki szydełkowania i robienia na drutach. Do dzisiaj mam silną potrzebę tworzenia. Splatanie oczek jest jak mantra czy różaniec, a ukończona praca daje dużą satysfakcję.

Z wielką chęcią podzielę się swoimi umiejętnościami z zainteresowanymi osobami.

Agnieszka Gurba

Z zawodu jestem technikiem odzieżowym z dyplomem mistrza krawiectwa, konstruktorem odzieży a także projektuję. Ukończyłam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu i kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

W ponad trzydziestoletniej pracy zawodowej zdobyłam duże doświadczenie i umiejętności. Współpracowałam i współpracuję z wieloma firmami odzieżowymi,  między innymi:  Red is Bad,    lokalkoala,   Apple and Pear,    z  włoską marką odzieżową „Ciriana” oraz z polskimi projektantami mody takimi jak: „Bizu”, „Bohoboco”, „Fashion Laboratorium”.

Prowadzę kursy konstrukcji i modelowania odzieży oraz kroju i szycia w Warszawie i Siedlcach.
Wieloletnia praktyka u najlepszych zadecydowała o chęci dzielenia się moją wiedzą, doświadczeniem i pasją krawiecką z innymi. 

O NAS