Anna Rasiewicz

Była kilka lat wykładowcą marketingu mody Artystycznej Szkoły Szycia i Mody w Krakowie, doradca ds. budowania strategii biznesu dla młodych marek odzieżowych, asystent pokazów Paris Fashion Week, studiowała oraz pracowała w Mediolanie w zakresie biznesie mody jako asystent ds. PR dla fashion start-up tj, potem w dziale marketingu marek premium luxury tj. Just Cavalli, Gucci, D&G. W Polsce pracowała dla Wittchen, RabbitRabbit.

 

Ania od 5 lat pracuję w marketingu i tak mówi o swoim doświadczeniu z projektami marketingowymi. "Ważnym aspektem moich działań był udział w projektach międzynarodowych, poznawałam ciekawostki znanych firm oraz współpracowałam z ich przedstawicielami tj. KLM Airlines w Amsterdamie, Miele we Włoszech. Myślę, że to jest znaczące w szczególności, że przedsiębiorczy ludzie mogliby moimi historiami zainspirować się i podjąć odważne decyzje do poznawania świata w biznesie."

 

Pracownia krawiecka „Umiem Szyć”, to miejsce, gdzie wprowadzamy w świat mody od podszewki do gotowego projektu.

Współpracujemy z Cechem Rzemiosł Różnych w Siedlcach oraz z Mazowiecką Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie.

Zapraszamy uczniów na praktyki nauki zawodu - krawiec.

Organizujemy szkolenia dla osób bezrobotnych ze skierowaniem z Urzędu Pracy i innych instytucji publicznych i prywatnych.

Prowadzimy kursy kroju i szycia, konstrukcji i modelowania odzieży damskiej, konstrukcji bielizny.

Autorski program kursów i przygotowane materiały tematyczne zajęć są opracowane przez Agnieszkę Gurba

na podstawie fragmentów z literatury specjalistycznej oraz doświadczenia w pracy zawodowej.

Materiały są objęte prawami autorskimi. Wszelkie prawa są zastrzeżone i dalsze rozpowszechnianie materiałów  jest zabronione.

Także organizujemy coraz to nowe warsztaty między innymi: plisowanie tkanin, smocking, kreatywne techniki manipulacji tkanin, rysunek żurnalowy. 

Współpracujemy również z wybitnymi specjalistami z branży mody i projektantami. 

Zapraszamy wszystkie osoby, które stawiają pierwsze kroki w krawiectwie i chcą nauczyć się podstaw kroju, szycia,

wykreślania form odzieżowych, stopniowania lub doszkolić i poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności. 

Projektantów i pasjonatów, którzy są zainteresowani stworzeniem własnej marki.

Stawiamy na profesjonalizm i dokładność, uczymy realizować projekt od początku do końca.

U nas poznasz techniki oraz ciekawostki zgodnie ze sztuką krawiecką.

Kursy prowadzone są: w grupach od 4 do 8 osób.

Prowadzimy także zajęcia indywidualne z tematów wybranych przez Państwa. 

 

Dokumenty potwierdzające naszą działalność: (kliknij i zobacz)

 

 

 

 

 

 

Dokumenty jakie otrzymują uczestnicy kursów: (kliknij i zobacz)

Zaświadczenie

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych 

Wpis CEIDG

Certyfikat

Edyta Filipowicz 

Swoją wiedzę zdobywała na Accademia Internazionale di Moda e Costume KOEFA w Rzymie. Z wykształcenia projektant mody i konstruktor haute couture z zamiłowania ilustratorka. 

Pracowała między innymi jako rysownik w Domy Mody Valentino w dziale kreatywnym "Tissu Valentino" odpowiedzialnym za linię autorskich tkanin Valentino, a także w Domu Mody "Fauso Sarli". 

Współpracowała z teatrem w Rzymie dla którego tworzyła kostiumy oraz scenografię. Od wielu lat dzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami ze studentami w Polsce jak i za granicą. 

Po studiach została wybrana asystentką Dyrektora Accademi Koefia, prof. Giovanni di Pasquale pod okiem którego, uczyła się współpracy ze studentami jako wykładowca rysunku żurnalowego. 

Wykładała na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie, a od 2013 również w MSKPU w Warszawie. 

Obecnie jako freelancer współpracuje z polskimi markami modowymi min. SIMPLE, LAURELLE i Mariuszem Przybylskim czy MOYA.FASHION.

 

 

 

Daria Grygo

Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się już w dzieciństwie, wówczas wiekowa Ciotka z Podlasia zajmowała się mną w wakacje. Na wsi zawsze było mnóstwo pracy, więc kiedy dorośli zajmowali się ważnymi zadaniami, ja hasałam po łąkach, polach i lasach, ale zdażały się momenty, że wszystko było zrobione, a Ciotka siadała z obrusem i haftowała. Wpatrywałam się i nie mogłam nadziwić jakie cuda powstają na czystym płótnie za sprawą igły i nitki. Ciocia poszperała w skrzyni i znalazła również dla mnie kawałek płótna, na którym odbiła wzór i już mogłam haftować razem z nią. Ta magia tworzenia rozpaliła we mnie żądzę. Starsze kobiety - ciotka i babcia podsycały moją ciekawość i dały mi poznać tajniki szydełkowania i robienia na drutach. Do dzisiaj mam silną potrzebę tworzenia. Splatanie oczek jest jak mantra czy różaniec, a ukończona praca daje dużą satysfakcję.

Z wielką chęcią podzielę się swoimi umiejętnościami z zainteresowanymi osobami.

Agnieszka Gurba

Z zawodu jestem technikiem odzieżowym z dyplomem mistrza krawiectwa, konstruktorem odzieży a także projektuję. Ukończyłam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu i kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

W ponad dwudziestopięcioletniej pracy zawodowej zdobyłam duże doświadczenie i umiejętności. Współpracowałam i współpracuję z wieloma firmami odzieżowymi,  między innymi:  Red is Bad,    lokalkoala,   Apple and Pear,    z  włoską marką odzieżową „Ciriana” oraz z polskimi projektantami mody takimi jak: „Bizu”, „Bohoboco”, „Fashion Laboratorium”.

Prowadzę kursy konstrukcji i modelowania odzieży oraz kroju i szycia w Warszawie i Siedlcach.
Wieloletnia praktyka u najlepszych zadecydowała o chęci dzielenia się moją wiedzą, doświadczeniem i pasją krawiecką z innymi. 

Dominika Syczyńska

Projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Dominika specjalizuje się w projektowaniu przestrzennych, strukturalnych i misternie wykonanych form, wykorzystując do tego tradycyjne, nowoczesne i autorskie techniki projektowania. Jest absolwentką SAPU w Krakowie oraz  licznych kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin  i  zdobień.

Dominika jest zwyciężczynią 8 edycji Fashion Designer Awards 2016.           

Między projektowaniem prowadzi  autorskie szkolenia z innowacyjnych technik projektowania i manipulacji tkanin.

 

O NAS

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

00 - 676 Warszawa

ul. Marszałkowska 55/73  lok.  64  p. V

(Plac Konstytucji) 

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

_______________________

ADRES

Oferujemy profesjonalne kursy konstrukcji i modelowania odzieży, kursy kroju i szycia, warsztaty tematyczne, kursy dla osób ze skierowaniem z Urzędu Pracy.

Prowadzimy praktyki nauki zawodu dla uczniów. Kursy odbywają się w grupach i indywidualnie z programu lub z zagadnień wybranych przez kursanta.

 

       O FIRMIE

08 - 110 Siedlce

Ul. Wojskowa 18   p. II

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

MENU

KONTAKT

Umiem Szyć Pracownia Krawiecka  Agnieszka Gurba

ul. Wojskowa 18   ;    08 – 110 Siedlce

NIP 821 170 92 54      REGON 712386184

Nr rachunku 52 9224 0007 0006 9166 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Kałuszynie.