Agnieszka Gurba

Z zawodu jestem technikiem odzieżowym z dyplomem mistrza krawiectwa, konstruktorem odzieży i projektantką. Ukończyłam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu i kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia.

W ponad dwudziestopięcioletniej pracy zawodowej zdobyłam duże doświadczenie i umiejętności. Współpracowałam i współpracuję z wieloma firmami odzieżowymi,  między innymi:  Red is Bad,    lokalkoala,   Apple and Pear,    z  włoską marką odzieżową „Ciriana” oraz z polskimi projektantami mody takimi jak: „Bizu”, „Bohoboco”, „Fashion Laboratorium”.

Prowadzę kursy konstrukcji i modelowania odzieży oraz kroju i szycia w Warszawie i Siedlcach.
Wieloletnia praktyka u najlepszych zadecydowała o chęci dzielenia się moją wiedzą, doświadczeniem i pasją krawiecką z innymi. 

Dominika Syczyńska

Projektantka odzieży, tkanin i biżuterii. Dominika specjalizuje się w projektowaniu przestrzennych, strukturalnych i misternie wykonanych form, wykorzystując do tego tradycyjne, nowoczesne i autorskie techniki projektowania. Jest absolwentką SAPU w Krakowie oraz  licznych kursów projektowania przestrzennego odzieży i tkanin na prestiżowej szkole Central Saint Martins w Londynie. Swoje umiejętności doskonaliła w Londynie, pracując w domach mody, jako specjalista ds. projektowania nowoczesnych tkanin  i  zdobień.

Dominika jest zwyciężczynią 8 edycji Fashion Designer Awards 2016.           

Między projektowaniem prowadzi  autorskie szkolenia z innowacyjnych technik projektowania i manipulacji tkanin.

 

O NAS

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

00 - 363 Warszawa

Ul. Nowy Świat 54/56 lok 12 

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

ADRES

Oferujemy profesjonalne kursy konstrukcji i modelowania odzieży, kursy kroju i szycia, warsztaty tematyczne, kursy dla osób ze skierowaniem z Urzędu Pracy.

Prowadzimy praktyki nauki zawodu dla uczniów. Kursy odbywają się w grupach i indywidualnie z programu lub z zagadnień wybranych przez kursanta.

 

O FIRMIE

08 - 110 Siedlce

Ul. Wojskowa 18

tel. 503 968 319

umiemszyc.kurs@o2.pl

MENU

KONTAKT